Δευτέρα, 23 Ιανουαρίου 2012

ΕΤΑΒΕ, Η εκδήλωση των βραβεύσεων


Η ΕΤΑΒΕ ανακοίνωσε την λίστα με τις βραβεύσεις:

(Πηγή, ΕΤΑΒΕ, Νέα - Ανακοινώσεις, ΒΡΑΒΕΥΘΕΝΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΚΟΠΗΣ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ,  Δευτέρα, 23 Ιανουαρίου 2012)

Η ανακοίνωση:

    

        Την Κυριακή 22 Ιανουαρίου του 2012, πραγματοποιήθηκε η ετήσια κοπή πίτας της ΕΤΑΒΕ καθώς και οι βραβεύσεις των καλύτερων αθλητών.
Τα ονόματα των βραβευθέντων είναι:

  • ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ για την πρόκρισή του στην Ολυμπιάδα του 2012,
  • ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5η θέση στο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ στην ΚΟΡΕΑ
  • ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 5η θέση στο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ στην ΚΟΡΕΑ



  • ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1η θέση στο Ευρωπαϊκό πρωτ/μα ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ στην ΚΥΠΡΟ
  • ΓΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1η θέση στο Ευρωπαϊκό πρωτ/μα ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ στην ΚΥΠΡΟ
  • ΠΑΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ 2η θέση στο Ευρωπαϊκό πρωτ/μα ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ στην ΚΥΠΡΟ
  • ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3η θέση στο Ευρωπαϊκό πρωτ/μα ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ στην ΚΥΠΡΟ
  • ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5η θέση στο Ευρωπαϊκό πρωτ/μα ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ στην ΚΥΠΡΟ
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 5η θέση στο Ευρωπαϊκό πρωτ/μα ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ στην ΚΥΠΡΟ
  • ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1η θέση στο ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ στο ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ
  • ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1η θέση στο ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ στο ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ
  • ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1η θέση στο ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ στο ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ
  • ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2η θέση στο ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ στο ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ
  • ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1η θέση στο OPEN ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ
  • ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2η θέση στο OPEN ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ
  • ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΘΗ 3η θέση στο OPEN ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3η θέση στο OPEN ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ
  • ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3η θέση στο OPEN ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ



  • ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΕΛΛΗ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΚΑΡΑΝΑΘΑΣΗ ΕΛΕΝΑ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΛΙΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΤΖΕΛΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΔΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΤΕΛΙΚΟΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΔΗΛΓΕΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΚΑΤΙΚΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΤΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΑΓΚΕΕΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΑΖΝΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΚΟΥΝΤΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΡΙΑΝΑ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΔΑΒΡΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΚΛΕΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3η θέση στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΜΠΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΝΙΚΟΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΔΕΜΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΑΡΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ-ΓΕΩΡΓ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΩΣΤΑ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΠΕΤΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΠΡΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΣΑΦΛΕΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΓΩΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΕΡΑΜΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΔΙΑΚΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ- ΑΝΤΩΝΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
  • ΝΥΔΡΑΣ ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΝΤΙΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ 2η θέση ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΖΑΒΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΣΑΜΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΚΑΠΑΤΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΜΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΠΛΑΛΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97
  • ΤΟΨΙΝΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1996-97

  • ΜΙΡΓΚΟΡΟΝΤΣΚΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1η θέση ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 98-99
  • ΖΕΜΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΜΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΖΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ 2η θέση ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΡΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΣΑΦΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2η θέση ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΑΛΜΠΑΝΤΗ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΜΠΟΝΤΗ ΝΙΚΗ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΓΚΟΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΖΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΖΥΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΚΑΪΚΗ ΒΑΛΣΑΜΩ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 98-99
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΠΕΤΡΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΣΙΔΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99
  • ΧΟΝΔΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 1998-99

  • ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΖΩΗ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΜΠΗΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΣΥΣΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΠΙΠΕΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΓΡΟΠΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΔΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΚΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΜΠΑΡΛΑΚΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΝΤΟΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000
  • ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3η θέση ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣ. 2000


        Με την έναρξη της εκδήλωσης τιμήθηκε ο ιδρυτής του ελληνικού ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ δάσκαλος ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΣΣΗΣ ο οποίος βρισκόταν από την προηγούμενη μέρα στην Θεσσαλονίκη στην εκδήλωση της αιμοδοσίας ΄΄ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΣΣΗΣ΄΄.
        Ακόμη βραβεύθηκαν από την ΕΤΑΒΕ για την συμβολή τους στην ένταξη του αθλήματος ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ το 1991 στο Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής Αθλητισμού Θεσσαλονίκης οι κ.κ. ΔΟΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (πρόεδρος του τμήματος των ΤΕΦΑΑ Θεσ/κης), ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (τέως πρόεδρος του τμήμ. των ΤΕΦΑΑ Θεσ/κης), ΚΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (υπεύθ. του μαθήματος ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ), ΜΠΕΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ως διδάσκων στην επιλογή & ειδικότητα του ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ), ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ως διδάσκων της επιλογής του ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ) .

        Επίσης βραβεύθηκαν: Το Σώμα Ελλήνων Σαμαρειτών για την ανιδιοτελή προσφορά του στο άθλημα καθώς και οι Σύλλογοι ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΣΟΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΟΡΕΣΤΗΣ-ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ, ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ για την στήριξή τους στις διοργανώσεις πρωταθλημάτων στις πόλεις τους.

Από την ΕΤΑΒΕ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σχολιάστε